Tokio HoteL'ciLerin Uğrak Forumu
Hoşgeldiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill'i Tavlamanın Yolları xD

2 posters

Bill'i Tavlamanın Yolları xD Empty Bill'i Tavlamanın Yolları xD

Mesaj tarafından ~ ğяάffiтiάИqєL Ptsi Eyl. 14, 2009 10:35 pm

Hey arkadaş bıll'n senın aşkından ölmesini mi istiyosun sana deli gibi aşık mı olmasını istiyorsun senden başka kimseyi görmemesini eğer öyleyse dogru linktesin şimdi oku bakalım İşte benım yorumlarımla dolu bir yazı buyur canım:D

Saç uzunlugu:Bill'in sacından kısa olucak (oo ben uzun saça bayılırım kestırmem böle sevsin)
Saç rengi ; Koyu renk (Tercih ediyor) (o aynen simsiyah bende bayılırım )
Tarz ; herhangi birsey,şirin bi stil (güzel göründüğü sürece) *(elalem bayılır stiLime ama seni bilemem aşqm)
Karakter ; Kontrol edilemeyen(oww yavrum benı zaptedemezsin yerınde duramayan bir tipim )
Onun için ana şey ; Sevgi (benımde sevmessen döverım ama )
Kolları ; Yumuşak ,bebek ciltli olmalı (dogru kapıdasın tatlım gir içeri xd)
Neyi dinlemeli ; Farketmez ~ fakat Onu Th fanı olduğu için beğenmemeli .. (phah bill demi bir fan yanlş cevirmiş üye dieceğine nese hakim kaz değilya anladık zaten ben senı th üyesi oldugun için sevmemiştim bebeim röpr. okurken aşık oldum oyhh )
Nerede Yaşamalı ; Başka bir Şehirde olabilir ... fakat Almanca konuşmalıdır ..(başka banane ya sende türkçe konuş ben salakmıyım sen türkçe bilcen ben almanca )
Onunla nerde tanısmak ister? : (tesadüfen) bir cadde gibi bir yerde..(hah saçmaladın ha cok caddeye cıkıyon caddeye cıkınca tek oluyon ya oglum sen kendını tanımıyon galıb ünlü bi grubun solistisin sen tek basına sen dısarıya cıksan antiler and fanlar tarafından katledilirsin ne asqından bahsediyon)

-Bill kendisinin tarzını çalanlardan hoşlanmaz (tarzınıda sevmiyom zaten sana yakışır ama bana feci gülünç olur kendimi o diken kafayla hayal edemiyom)
-Bill eğer kız kardeşler ikizse de ilgi duyabilir .. böylece hem Tom hem de Bill onlara sahip olabilir .. (tomda bayılıyodu kıza zati hıhh)
-Kız arkadası dışa dönük olmalı fakat kaba olmamalıdır ıçgorunusune önem vermeli ancak önem verdiği tek sey bulmamalı..(oo dısa dönük degilim kaba hiç değilim benden terbiyelisini bulamazsın aile kızı )
-Bill'in kız arkadaşı güzel ve dogal olmalı (senden haber ver oğlum sen cok yakışıklısın ya ben de brad pit gibi yakısıklı olmanı istiyom -hiç sevmem o herifi caktırmayın--
-Bill'in kız arkadaşı yumuşak ve güzel ellere sahip olmalı (uzatım mı ellerimi =)
-Bill'in kız arkadaşı güzel giyinmek zorunda aynı zamanda guzel bir vucudada sahip olmlı..(ne kaba bi adamsın sen ya zorundaymış hıhh biraz nazık ol lütfen denyo 90-60-90 ıhıhıhh )
-Romantik olmalı (oLeyımdır ama genelde romantık anları mahfedenlerdenim )
-İyi öpüşen biri olmalı (hımm kotu yerden vurdun kaba cocuq azdım oFf:D )
-Tırnaklarını yememeli (hı bende hıc sevmem yıyenlerı mıgdem kalkıyo)
-Bill takma tırnakları olan kızlardan hoslanmıyor.(bende hele bazıları abartıyo ya )
-Güvenebileceği biri olmalıdır (tam güven ama sende sana anlattıgım seyı birine anlat öpüşme yasaqı koyarım ==)
Yaşı hakkında birşey söylenmiyor.(ayhh soleseydın bide bi o kaldıydi zaten)
-Karakterli olmalı..(o nasıldı acep)
-Erkek kardeşiyle(Tom'la) anlaşabilmeli (ayıpsın ya o benım kafadan zaten sen bılmem ama tomla ıyı anlaşcagmız kesin )
-Uzun bır ilişki içine girebilmeli.. (bir ömür boyu seninim dogrusu sıkılırım ben ama senın 2.versiyonun yok muydu)

Ve o büyükanne külotlarını sevmez..(zuahha utandım tanga da anlaşsak)

Röportajdan:

- Eğer senin mükemmel kızın,bir meyve olsaydı ..Hangisi olmasını isterdin?
Bill : Ben Ananas,üzüm ve karpuzu severim..Bu ceşit meyvelerın karısımı güzel olabilirdi.. (yok artık evde kaldın oglum sen )

Hollywood hoşlantısı
Ashley Olsen (Bill Ashley'nin şirin bir burnu olduğunu düşünüyor)
Bir kızda bulunması gereken şirin özellikleri örnek vermek için kullanırdı..

ayhh her yerde sunlar cıkıyo ha benım burnum daha güzell hıhh

Nese bitti bu kadar hepsine uyum saqlayan var mı kusursuz güzellikte
~ ğяάffiтiάИqєL
~ ğяάffiтiάИqєL
Admin

http://thfamilybiz.yetkinforum.com

Bill'i Tavlamanın Yolları xD Empty Geri: Bill'i Tavlamanın Yolları xD

Mesaj tarafından Rock_AngeL Cuma Eyl. 18, 2009 10:41 pm

yoq ben bunlara uymam :D saqol
Rock_AngeL
Rock_AngeL
Çalışkan Üye