Tokio HoteL'ciLerin Uğrak Forumu
Hoşgeldiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gustav'ı Döven Adam Teslim Olmuş..

2 posters

Gustav'ı Döven Adam Teslim Olmuş.. Empty Gustav'ı Döven Adam Teslim Olmuş..

Mesaj tarafından Rock_AngeL Cuma Eyl. 18, 2009 11:33 pm

arkadaşalr Gustav dövülmüştü cnm ya yazık çok kötüydü..

Konu gerçek kaynak altta..

resim.:Gustav'ı Döven Adam Teslim Olmuş.. 67701052212480651168595

Bir Magdeburg Diskosunda “Tokio Hotel’in” davulcusu Gustav’ı acımasızca döven kişi şimdi polisin ana şüphelisi.

Dün 11.29’da Nexhat T. (29) memurlara : “Ben Gustav’ı döven kişiyim. Ben tanıklar tarafından tespit edilen videodaki o kişiyim.” Dedi.

BILD, Nexhat T. İle görüştü. Kaygılı bir şekilde sağ elindeki sargıyı gösterdi: “9 dikiş atıldı. Berbat bir şekilde ağrıyor.”

Devam etti. “Ben tamamen sarhoştum, birden çok votka, Red Bull içmiştim.”

Sabah 4’e karşı her şey başladı. Abisinin başlattığı, Nexhat’ında içinde olduğu bir dövüş vardı.

“Oraya girmiştim. Şapkamı ona çaktım. Aramızda en küçüğüydü ama kendini büyük sanıyordu”
Nexhat T.’nin iddiası buydu: En “küçüğü” Gustav’dı ve “Tokio Hotel’in” Bateristiydi. “Onun ünlü olduğunu bilmiyordum. Onun grubunu bilmiyordum.”

T. Nexhat devam etti: “Ben sonra erkek kardeşimin aniden zeminde durduğunu gördüm.
Gustav bana yumruk atmak istiyordu. Bardağım elimdeydi ve kendimi korumak istiyordum ve camı kafasına önden vurdum. Bir bardaktı ve Gustav’ın dediği gibi 2 bira şişe değildi. Vurduğumda elini kesmişti.”

Kavganın asıl nedeni neydi?

Kardeşim sarışın bir kızla gelmişti. Gustav kıza hep yanaşmış. Abim Gustav’a hep gülmüş.(Sinsice) O zaman kavga başlamış.

Kosova-Arnavutlu adam 7 senedir Almanya’da yaşıyor ayrı ve nerdeyse 2 yaşında oğlu var
Magdeburg’da bir lokantada çalışıyor.

Nexhat T. : Şimdi işimi kaybetmekten çok korkuyorum. Daha ailem var.
*O Gustav’dan özür dilemeyecek ama mekanın sahibinden dileyecek.

Kaynak:Tıkkla!!!
Rock_AngeL
Rock_AngeL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Gustav'ı Döven Adam Teslim Olmuş.. Empty Geri: Gustav'ı Döven Adam Teslim Olmuş..

Mesaj tarafından ~ ğяάffiтiάИqєL C.tesi Eyl. 19, 2009 5:56 pm

SaoL cnm
~ ğяάffiтiάИqєL
~ ğяάffiтiάИqєL
Admin

http://thfamilybiz.yetkinforum.com